Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Sprawozdanie z I Rodzinnego Pikniku w Ślemieniu

Utworzono dnia 10.07.2018

Sprawozdanie z I Rodzinnego Pikniku pod hasłem:

Aktywnie, Bezpiecznie i Zdrowo”.

 

8 lipca 2018r. na boisku sportowym LKS „Smrek” w Ślemieniu, w godz. 14.00-20.00, odbył się I Rodzinny Piknik pod hasłem: „Aktywnie, Bezpiecznie i Zdrowo”.

Na piknik zostały zaproszone: dzieci, rodzice, dziadkowie oraz wszyscy sympatycy spędzania wolnego czasu aktywnie i w rodzinnym gronie.

O godz 14.00 organizatorzy pikniku tj. Wójt Gminy Ślemień Pan Jarosław Krzak, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury „Jemioła” Pani Justyna Boni oraz Prezes Klubu Fotograficznego PTTK „Góry bez cenzury” Pan Mateusz Ficoń, powitali przybyłych gości życząc wszystkim udanej zabawy.

Po przemówieniu rozpoczęła się zabawa dla dzieci prowadzona przez animatorów z „Fabryki Radości”. Panie szybko przy muzyce, tancach i zabawach zachęciły dzieci do ruchu i do końca pikniku nie pozwoliły najmłodszym na nudę.

W czasie przerw w zabawie z animatorami, maluchy korzystały z zjeżdżalni, która była oblegana do samego wieczora, a starsze dzieci, wraz z rodzicami mogli spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, albo też odpocząć pod namiotem przy świetnej oprawie muzycznej DJ DEJW-a. Nie zabrakło również loterii fantowej, w której wzięło udział 55 dzieci i każde otrzymało ciekawą nagrodę albo też upominek od organizatorów i sponsorów. Ponadto uczestnicy pikniku mogli zobaczyć pokaz udzielania pierwszej pomocy w wykonaniu ekipy ratowników z firmy „Fantom”.

W czasie trwania pikniku swoją obecnoscią zaszczycili nas Pan Maciej Pokusa – Radny Powiatu Żywieckiego oraz Pan Jarosław Jurczak- Przewodniczący Rady Gminy.

W ofercie pikniku jako atrakcja must have znalazło się również :darmowe stanowisko do malowania dziecięcych buzi, stoisko z lodami, które były ukojeniem w ten upalny dzień, stoisko z miodem, goframi, grochówką, plac, gdzie dzieci mogły wziąć udział w zawodach sportowych, 2 stanowiska z zabawkami, bezpłatny popcorn i kiełbaski oraz pyszne oscypki i wata cukrowa oraz z myślą dla rodziców, stoisko kosmetyczne Oriflame.

Przed zakończeniem pikniku,wystąpiły Asia Żurek i Agnieszka Wnętrzak  oraz zespół Happy pod kierunkiem artystycznym Pani Katarzyny Kubicy zaprezentował swoje umiejętności taneczne zdobywając tym samym liczne brawa, a także nowych fanów.

Piknik zakończył się wieczorem. Pogoda dopisała, zabawa była przednia z cudowną publicznością, atmosfera rodzinna więc dziękujemy wszystkim z całego serca. Liczymy, że ten I Rodzinny Piknik w Ślemieniu zapisze się na stałe w kalendarz naszych gminnych imprez, a z roku na rok pomysłów i przede wszystkim chętnych do wspólnego spędzania czasu wolnego aktywnie będzie więcej.

Serdecznie dziękujemy sponsorom I Rodzinnego Pikniku:

  • Pan Jarosław Krzak- Wójt Gminy Ślemień

  • Pan Maciej Pokusa- Radny Powiatu Żywieckiego

  • Gminna Komisja do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych- Gmina Ślemień

  • KRIS BUS

  • Cukiernia Piotr Handerek

    Impreza ta, nie miałaby miejsca bez pomocy OSP Kocoń i OSP Las, zatem szczególne podziękowania dla Panów: Zenona Kijasa, Piotra Kastelika, Marka Bodzek, Tomasza Kastelika i Jakuba Siwiec za sprawne rozłożenie i złożenie namiotów i ławek, a Panom:Bogdanowi Wawrzyczek, Andrzejowi Gnida i Danielowi Tomiczek za czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników pikniku.

Serdeczne podziękowania za znakomitą oprawę muzyczną dla DJ Dejwa Dawida Górnego oraz za nadzór techniczny i elektryczny dla Pana Tomasza Pietruchy, za kolejne wypożyczenie grilla dla Pana Mariusza Marcaka, dla Pań z KGW Las i Ślemień za przygotowanie poczęstunku dla dzieci, dla Firmy Lukar za transport , dla grupy Fantom za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem medyczny, dla kucharza Pana Marcina Gryń za pomoc przy grillu, oraz dla fotografa Mariusza Englert za fotorelacje z I Rodzinnego Pikniku.

 

Pracownicy GOK "Jemioła" w Ślemieniu

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 64

W poprzednim tygodniu: 150

W tym miesiącu: 446

W poprzednim miesiącu: 324

Wszystkich: 6862